خانه / آخرین خبرها / ۶۱.۱ درصد مردم ایران موافق حضور زنان در ورزشگاه‌ها هستند

۶۱.۱ درصد مردم ایران موافق حضور زنان در ورزشگاه‌ها هستند

گیل نگاه: مطابق نظرسنجی اخیر ایسپا، ۶۱.۱ درصد مردم ایران موافق حضور زنان در ورزشگاه ها هستند.

به گزارش ایسنا، مرکز افکارسنجی دانشجویان ایران در بیستم و بیست و یکم شهریورماه ۱۳۹۶، اقدام به اجرای نظرسنجی ملی تلفنی در خصوص «نگرش مردم به مسائل روز کشور» کرد.

در این نظرسنجی که با حجم نمونه ۱۰۳۱ نفر انجام گرفت، ۵۱.۶درصد پاسخگویان مرد و ۴۸.۴ درصد زن بوده اند. به نسبت جامعه آماری شهروندان بالای ۱۸ سال کل کشور در شهر و روستا حضور داشته‌اند. ۳۷.۹ درصد پاسخگویان دارای تحصیلات دانشگاهی و ۶۲.۱ درصد دارای تحصیلات غیردانشگاهی بوده اند.

یکی از موضوعات مورد بررسی این نظرسنجی در خصوص «ورود زنان به ورزشگاه ها و تماشای مسابقات ورزشی» بوده است. مطابق نتایج نظرسنجی ۶۱.۱ درصد افراد پاسخگو اعلام کرده‌اند با ورود زنان به ورزشگاه ها برای تماشای مسابقات ورزشی موافق هستند. ۳۶.۴درصد نیز در این زمینه اعلام مخالفت کرده‌اند و ۲.۵ درصد نیز پاسخ ندادند.

(۰)(۰)

نوشته ۶۱.۱ درصد مردم ایران موافق حضور زنان در ورزشگاه‌ها هستند اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

درباره alfa

حتما ببینید

حضور مدیران متخصص و امیدواری برای گردش چرخ‌های صنعت استان

گیل نگاه/امير مركبى فعال سياسى و دانشجويى مسئول امور دانشجويان ستاد حسن روحانى در آستارا ‏‎انتصابات درون استانی با رویکرد استفاده از مدیران کارآمد نشانه‌ی تدبیر و درایت مسئولان بلندپایه استان است که خود مؤید شروع جریاناتی سازنده به‌منظور افزایش رفاه مردم خطه‌ی شمال کشور و توجهی مثبت در جهت شایسته‌سالاری است. ‏‎حضور مدیران بومی […]

نوشته حضور مدیران متخصص و امیدواری برای گردش چرخ‌های صنعت استان اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.