خانه / آخرین اخبار / پاشنه آشیل آمریکا در تنش با کره‌شمالی

پاشنه آشیل آمریکا در تنش با کره‌شمالی

مشاهده بدعهدی‌های آمریکا و حملات پی در پی لفظی و عملی ترامپ به برجام، اعتماد به کاخ سفید برای حل بحران از طریق مذاکره را برای کره‌ای‌ها، به صفر رسانده است.

درباره alfa

حتما ببینید

والت دیزنی اسطوره دنیای سرگرمی/ به بهانه سالروز تاسیس والت دیزنی

والت دیزنی (Walt Disney)  کارآفرین، نقاش کارتون، انیماتور، دوبلور و تهیه‌کننده آمریکایی بود که به‌عنوان یک شخصیت برجسته در صنعت انیمیشن آمریکا و سراسر جهان محسوب می‌شد. دیزنی به دلیل تاثیرش و همچنین خدماتی که به دنیای سرگرمی ارائه کرده، به‌عنوان یک چهره فرهنگی نیز شناخته می‌شود. این شخصیت بزرگ با برادرش روی دیزنی  (Roy Disney) کمپانی والت دیزنی را راه‌اندازی کردند.دیزنی و کارکنانش شخصیت‌های کارتونی مثل میکی‌موس (Mickey Mouse)، دونالد داک (Donald Duck)  و گوفی (Goofy)  را خلق کردند که خود دیزنی به جای شخصیت معروف میکی حرف می‌زد.

والت دیزنی در زمان حیاتش برنده 22 جایزه آکادمی شد و چهار جایزه افتخاری از مجموع 59 انیمیشن به دست آورد، به طوری که رکورددار دریافت چهار جایزه در یک سال بود. دیزنی بیش از هر کس دیگری جوایز و نامزدی‌های اسکار را در طول تاریخ در کارنامه خود ثبت کرده است. والت دیزنی در 15 دسامبر 1966 بر اثر سرطان ریه در کالیفرنیا درگذشت. او میراثی عظیم از خود به جای گذاشته است، میراثی که شامل تعداد زیادی انیمیشن و فیلم می‌شود و مکان‌هایی مثل استودیو انیمیشن دیزنی و کمپانی دیزنی، دیزنی پارک که نام او را بر خود دارند.

باید فروشنده باشید

ادامه مطلب