خانه / game mods / معرفی بازی جدید و زیبای شبیه ساز دزد Thief Simulator برای کامپیوتر + تریلر

معرفی بازی جدید و زیبای شبیه ساز دزد Thief Simulator برای کامپیوتر + تریلر

درست دیدید ! شبیه ساز دزد ! شبیه سازی جدید توسط شرکت استودیو بازی سازی GrabTheWallet Studio  در حال توسعه است که در ماه های آینده برای پلتفورم کامپیوتر عرضه خواهد شد . هم اکنون میتوانید تصاویر و تریلر این بازی زیبا را از گیم مدز مشاهده کنید .

 

📌 برای دیدن خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید

 


✅ تهیه و ترجمه و منبع : 

www.GameMods.ir

.

✅ کانال تلگرام ما : 

@GameMods

 


 

 

توضیحات بازی : 

هدف در این بازی مانند دنیای واقعی سرقت وسائل مورد نظر از منزل ، خودرو ، و فروش آنها به بهترین قیمت است ، با پشت سر گذاشتن مراحل بازی و دریافت پول بیشتر شما قادر خواهید بود تا وسائل پیشرفته تری جهت دزدی خریداری کنید و پول بیشتری به جیب بزنید ! زمانی که میزبان وجود ندارد شما راحت قادر به دزدی نخواهید بود و باید سیستم ضد سرقت منزل خودرو و … را خلع صلاح کنید البته باید حواستان به زمان باشد در صورت زمان بر بودن عملیات پلیس از راه خواهد رسید . شما همچنین میتوانید در لباس یک پلیس یا یک پیک موتوری وارد منزل شوید تا میزبان را گول بزنید ! شما حتی در این بازی باید حواستان به همسایگان فضول اطرافتان باشد تا اطلاعات شمارا به پلیس گزارش نکنند ! شما به جز دزدی در این بازی قادر خواهید بود تا منزل خودرا با پیشرفته ترین امکانات ضد سرقت امن کنید تا دیگر بازیکنان را برای دزدی از خانه شما وارد چالش سخت و دشوار کنید .

 


 

» سیستم مورد نیاز جهت اجرای بازی :

 

حداقل سیستم : 

سیستم عامل : Windows 7
پردازنده :  Quad-core Intel or AMD
رم :  ۴ GB RAM
کارت گرافیک :  DirectX 10 compatible
دایرکس :  Version 10
کارت صدا :  Integrated


 

» بازی Thief Simulator در استیم :

 

 


 

» اولین تریلر منتشر شده از این بازی :

 

 


 

» تصاویر بازی Thief Simulator :
 

 


 

منبع : www.GameMods.ir

 

نوشته معرفی بازی جدید و زیبای شبیه ساز دزد Thief Simulator برای کامپیوتر + تریلر اولین بار در SimulatorGames Mod | گیم مدز پدیدار شد.

درباره alfa

حتما ببینید

مد حذف محدودیت دوربین در کابین ورژن ۲٫۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2

علاقه دارید رانندگی خودتون رو از دید شاگرد یا مهمان مشاهده کنید ؟ این مد با حذف محدودیت چرخش در کابین قادر خواهید بود تا آزادانه به هر طرف کابین که علاقه دارید برید ، این مد توسط Samo برای بازی یوروتراک ۲ و برای همه کامیون های این بازی ساخته شده . هم اکنون میتوانید […]

نوشته مد حذف محدودیت دوربین در کابین ورژن ۲٫۰ برای بازی Euro Truck Simulator 2 اولین بار در SimulatorGames Mod | گیم مدز پدیدار شد.