خانه / آخرین خبرها / مرد ۴۱ ساله خمامی بعد از قتل همسرش او را سوزاند

مرد ۴۱ ساله خمامی بعد از قتل همسرش او را سوزاند

گیل نگاه:فرمانده انتظامی شهرستان رشت گفت: راز جسد نیم‌سوخته خانمی که هفته پیش در بخش خمام شهرستان رشت کشف‌شده بود، فاش شد.

سرهنگ رحیم شعبانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: فردی صبح امروز با مراجعه به کلانتری ۱۳ رشت اعلام کرد که مدت یک هفته است دخترش به علت اختلاف خانوادگی با شوهرش، منزل را به‌جای نامعلومی ترک کرده، که ماموران انتظامی موضوع را در دستور کار خود قراردادند.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به اینکه در هفته گذشته جسد نیم‌سوخته زنی مجهول‌الهویه در یکی از روستاهای بخش خمام شهرستان رشت کشف‌شده بود، ماموران انتظامی تصاویر جسد نیم‌سوخته را به خانواده شاکی نشان داده که مورد شناسایی آنان قرار گرفت.

سرهنگ شعبانی با اشاره به اینکه پس از شناسایی جسد و اظهارت پدر مقتول که مدعی بود دخترش با شوهرش اختلاف داشته، ماموران انتظامی به داماد خانواده مشکوک شدند، بیان داشت: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام قضایی شوهر مقتول را در یک عملیات پلیسی دستگیر و مورد بازجویی قراردادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت در خاتمه خاطرنشان کرد: متهم ۴۱ ساله پس از دستگیری در بازجویی‌های خود اظهارات ضدونقیض داشته که درنهایت با توجه به دلایل،مدارک و مستندات به قتل همسر خود اعتراف کرد.

(۰)(۰)

نوشته مرد ۴۱ ساله خمامی بعد از قتل همسرش او را سوزاند اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

درباره alfa

حتما ببینید

توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند

گیل نگاه: رئیس پلیس راهور ناجا از توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند. به گزارش ایسنا، سردار مهری با اشاره به بازگشت مسافران تابستانی ضمن توصیه با رانندگان برای رعایت سرعت مطمئنه، گفت: ماموران پلیس دستور دارند با تخلفات حادثه ساز سرعت و سبقت غیرمجاز برخورد جدی داشته باشند و خودروها را […]

نوشته توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.