خانه / آخرین خبرها / عدم قانون گریزی مردم با فعالیت رسانه های کارآمد/ رسانه ها در بعد جهانی این توان را دارند که از یک موضوع کوچک اتفاقی بزرگ را رقم زنند و بالعکس

عدم قانون گریزی مردم با فعالیت رسانه های کارآمد/ رسانه ها در بعد جهانی این توان را دارند که از یک موضوع کوچک اتفاقی بزرگ را رقم زنند و بالعکس

گیل نگاه/لیلا پاکیزه:صبح امروز علی اوسط مقدم مدیر کل توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگاران از جمعی از خبرنگاران استان تقدیر کرد.

مدیر کل توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس گیلان با اشاره به اینکه عصر، عصر تکنولوژی است اذعان داشت: هفده مرداد در تقویم ایران مزین به روز خبرنگار شده، با توجه به اینکه اصحاب رسانه باعث بیداری و پویایی مملکت هستند به نظرم هر روز باید روز خبرنگار باشد.

علی اوسط مقدم تصریح کرد: رسانه ها در بعد جهانی این توان را دارند که از یک موضوع کوچک اتفاقی بزرگ را رقم زنند و بالعکس.

وی افزود: زمانی یک جامعه می تواند به سوی شایسته سالاری پیش رود که آزاد و پویا باشد.

مدیر کل توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس گیلان با تاکید بر اینکه صاحبان اندیشه و قلم عهده دار رسالت اصلی جامعه هستند خاطرنشان کرد: وقتی انسان پویا و به حقوق خود آگاه شود، به طبع جامعه نیز چه در بعد سخت افزاری و چه در بعد نرم افزاری پویا و مترقی خواهد شد.

اوسط مقدم با تاکید بر ضرورت مدیریت راهبردی از سوی صاحبان قلم یادآور شد: امروز با توجه فراگیری تکنولوژی تمام آحاد جامعه از رسانه های مجازی، نوشتاری، گفتاری و رسانه ملی بهره می برند.

مدیرکل توسعه، نوسازی و تجهیز استان با تاکید بر اعتقاد انسان به آزادی بیان، قدرت قلم، مفاهیم و کلمات خاطرنشان کرد: امید است در عصر حاضر به گونه ای از کلمات و مفاهیم استفاده کنیم تا دستاورد خوبی برای آیندگان به یادگار بگذاریم.

اوسط مقدم ملت ایران را ملتی اگاه و بزرگ خواند و گفت: امروز همه ما براین باوریم که با فعالیت رسانه های کارآمد مردم قانون گریز نخواهند بود لذا با مدیریت شایسته در ساختار رسانه و صاحبان اندیشه می توانیم شاهد اتفاقات مبارک در جامعه باشیم.
در ادامه این نشست موضوعاتی متعددی از سوی خبرنگاران مطرح شد که اهم آنها جمع شدن مدارس چندپایه و گردهمایی خیرین مدرسه ساز با خبرنگاران بوده که مدیر کل توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس استان قول مساعدت و همکاری در تحقق موارد فوق را دادند.

(۰)(۰)

نوشته عدم قانون گریزی مردم با فعالیت رسانه های کارآمد/ رسانه ها در بعد جهانی این توان را دارند که از یک موضوع کوچک اتفاقی بزرگ را رقم زنند و بالعکس اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

درباره alfa

حتما ببینید

خانه‌ام ابری است

گیل نگاه/نیلوفر روحی:انجمن ترانه یا شعر محاوره استان گیلان در خردادماه ۱۳۹۴ توسط هانی ملک‌زاده، یکی از ترانه‌سرایان جوان استان گیلان، زیر نظر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت شروع به کار کرد. تا بهمن ۱۳۹۵ اعضای این انجمن در نشست‌های منظم هفتگی به نقد و بررسی اشعار محاوره و بعضاً آموزش اصول فنی ترانه‌سرایی می‌پرداختند […]

نوشته خانه‌ام ابری است اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.