خانه / آخرین خبرها / عدم قانون گریزی مردم با فعالیت رسانه های کارآمد/ رسانه ها در بعد جهانی این توان را دارند که از یک موضوع کوچک اتفاقی بزرگ را رقم زنند و بالعکس

عدم قانون گریزی مردم با فعالیت رسانه های کارآمد/ رسانه ها در بعد جهانی این توان را دارند که از یک موضوع کوچک اتفاقی بزرگ را رقم زنند و بالعکس

گیل نگاه/لیلا پاکیزه:صبح امروز علی اوسط مقدم مدیر کل توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس استان گیلان به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگاران از جمعی از خبرنگاران استان تقدیر کرد.

مدیر کل توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس گیلان با اشاره به اینکه عصر، عصر تکنولوژی است اذعان داشت: هفده مرداد در تقویم ایران مزین به روز خبرنگار شده، با توجه به اینکه اصحاب رسانه باعث بیداری و پویایی مملکت هستند به نظرم هر روز باید روز خبرنگار باشد.

علی اوسط مقدم تصریح کرد: رسانه ها در بعد جهانی این توان را دارند که از یک موضوع کوچک اتفاقی بزرگ را رقم زنند و بالعکس.

وی افزود: زمانی یک جامعه می تواند به سوی شایسته سالاری پیش رود که آزاد و پویا باشد.

مدیر کل توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس گیلان با تاکید بر اینکه صاحبان اندیشه و قلم عهده دار رسالت اصلی جامعه هستند خاطرنشان کرد: وقتی انسان پویا و به حقوق خود آگاه شود، به طبع جامعه نیز چه در بعد سخت افزاری و چه در بعد نرم افزاری پویا و مترقی خواهد شد.

اوسط مقدم با تاکید بر ضرورت مدیریت راهبردی از سوی صاحبان قلم یادآور شد: امروز با توجه فراگیری تکنولوژی تمام آحاد جامعه از رسانه های مجازی، نوشتاری، گفتاری و رسانه ملی بهره می برند.

مدیرکل توسعه، نوسازی و تجهیز استان با تاکید بر اعتقاد انسان به آزادی بیان، قدرت قلم، مفاهیم و کلمات خاطرنشان کرد: امید است در عصر حاضر به گونه ای از کلمات و مفاهیم استفاده کنیم تا دستاورد خوبی برای آیندگان به یادگار بگذاریم.

اوسط مقدم ملت ایران را ملتی اگاه و بزرگ خواند و گفت: امروز همه ما براین باوریم که با فعالیت رسانه های کارآمد مردم قانون گریز نخواهند بود لذا با مدیریت شایسته در ساختار رسانه و صاحبان اندیشه می توانیم شاهد اتفاقات مبارک در جامعه باشیم.
در ادامه این نشست موضوعاتی متعددی از سوی خبرنگاران مطرح شد که اهم آنها جمع شدن مدارس چندپایه و گردهمایی خیرین مدرسه ساز با خبرنگاران بوده که مدیر کل توسعه، نوسازی و تجهیز مدارس استان قول مساعدت و همکاری در تحقق موارد فوق را دادند.

(۰)(۰)

نوشته عدم قانون گریزی مردم با فعالیت رسانه های کارآمد/ رسانه ها در بعد جهانی این توان را دارند که از یک موضوع کوچک اتفاقی بزرگ را رقم زنند و بالعکس اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

درباره alfa

حتما ببینید

اهورا در فقدان صلاحيت…

مختار جباری كودكى ٢/٥ ساله قربانى يك نابسامانى خانوادگى و رفتار بيمار يك نفر مى شود، به مدد شبكه هاى اجتماعى ، جامعه و افكار عمومى نسبت به اين فاجعه ملتهب مى شود و ناپدرى در بازداشت براى مجازات ! روزها تمام مى شوند تا حادثه اى براى كودكى ديگر ! واقعيت اين است در […]

نوشته اهورا در فقدان صلاحيت… اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.