خانه / بخش ارد / زنان اردی به کارگاه کارآفرینی رفتند

زنان اردی به کارگاه کارآفرینی رفتند

گریشنا (هفت‌برکه): اعضای صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی بخش اَرَد در کارگاه آموزش و ترویج کارآفرینی زنان روستایی شرکت کردند. این کارگاه با همکاری جهاد کشاورزی و کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان گراش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گراش، در این کارگاه یک‌روزه که با دعوت از اعضای صندوق خرد زنان روستایی بخش ارد برگزار شد، در زمینه تشویق و حمایت زنان کارآفرین با در نظر گرفتن مزیت‌های منطقه، فراهم بودن شرایط توسعه مشاغل و کسب‌وکار ویژه زنان روستایی و استفاده از امکانات ابتدایی و در دسترس برای ایجاد مشاغل خانگی، به صورت مشروح توضیحاتی داده شد.

در ادامه این کارگاه، شرکت‌کنندگان از یک آشپزخانه طبخ غذاهای خانگی که توسط جمعی از بانوان گراشی راه اندازی شده است، و یک نیروگاه تولید برق خورشیدی، بازدید کردند.

درباره alfa

حتما ببینید

هیات بدنسازی گراش در جمع هیات‌های برتر فارس

گریشنا (هفت‌برکه): هیات بدنسازی و پرورش اندام شهرستان گراش در جمع سه هیات برتر استان فارس قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گراش، احمد حسن‌نژاد با بیان این مطلب اظهار داشت: «طی مراسمی که روز پنج‌شنبه، ۲۶ مرداد ۹۶، در سالن شهید دستغیب شیراز برگزار شد، هیات بدنسازی و پرورش […]