خانه / آخرین خبرها / دومین دوره «جشنواره بازی رشت» برگزار می‌شود

دومین دوره «جشنواره بازی رشت» برگزار می‌شود

گیل نگاه/ گروه اجتماعی: دومین دوره «جشنواره  بازی رشت» از ساعت ۱۸ روز شنبه بیست و پنجم شهریورماه در منظریه روبه روی پارک بانوان محل دائمی جشنواره‌های رشت برگزار می‌شود.

جشنواره بازی رشت که با همکاری شهرداری منطقه چهار،سازمان مدیریت پسماند،سازمان میوه و تره بار و سازمان زیباسازی شهرداری رشت، شورای شهر رشت،انجمن حمایت از کودکان سرطانی گیلان برگزار می شود.

این جشنواره دو روزه است و مراسم اختتامیه آن ساعت ۱۹ روز دوشنبه بیست و هفتم شهریور برگزار می شود.

در این جشنواره بازی‌های متنوع مانند وسطی، فوتبال دستی بزرگ و انسانی، برج هیجان، منچ انسانی و همچنین بازی‌هایی با فضای کودکانه‌تر و شادتر برگزار می‌شود.

اگرچه اولویت بسیاری از بازی‌ها کودکان هستند تا ساعاتی از بازی‌های دیجیتالی فاصله بگیرند اما جشنواره بازی رشت هیچ‌گونه محدودیت سنی ندارد و خانواده‌ها به همراه فرزندانشان می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند تا خاطرات خوش کودکی با انجام بازی‌های کودکی برایشان تداعی شود.

اولین دوره این جشنواره سال گذشته در رشت با استقبال پرشور خانواده ها برگزار شد.(اینجا ببینید)

پایگاه خبری و تحلیلی «گیل نگاه» حامی رسانه ای دومین «جشنواره بازی رشت» است.

(۰)(۰)

نوشته دومین دوره «جشنواره بازی رشت» برگزار می‌شود اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

درباره alfa

حتما ببینید

توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند

گیل نگاه: رئیس پلیس راهور ناجا از توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند. به گزارش ایسنا، سردار مهری با اشاره به بازگشت مسافران تابستانی ضمن توصیه با رانندگان برای رعایت سرعت مطمئنه، گفت: ماموران پلیس دستور دارند با تخلفات حادثه ساز سرعت و سبقت غیرمجاز برخورد جدی داشته باشند و خودروها را […]

نوشته توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.