خانه / Bella / خبر : ایتالیا زیبا عنوان DLC جدید بازی Euro Truck Simulator 2

خبر : ایتالیا زیبا عنوان DLC جدید بازی Euro Truck Simulator 2

حدس ما درمورد خبر مرموزی که چندی قبل در گیم مدز منتشر شد درست از آب درامد وکمپانی scs در حال بازسازی کشور ایتالیا میباشد ، بازتاب گسترده گیمرها اعم از تکراری بودن جاده ها مطمئنن به گوش این کمپانی رسیده و در حال باز سازی نقاط تکراری و خسته کننده مپ بازی یورو تراک ۲ میباشد . با گیم مدز همراه باشید .

برای دیدن تصاویر و خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید

 


جمع آوری شده توسط : www.GameMods.ir

کانال تلگرام ما : @GameMods

 


SCS Software : 

 

با افتخاره اعلام میداریم در حال گسترش ایتالیا هستیم ، تیم مپ سازی ما سخت در حال گسترش و ساخت این مپ هست تا بتوانیم زیبای غنی و صنعت گسترده ایتالیا رو به رخ بکشیم !

 

 

همانطور که اطلاع دارید نقشه پیش فرض بازی دارای چندین شهر ایتالیا میباشد ، شهر های پیشفرض بازی بصورت رایگان برای شما بروزرسانی خواهد شد ، اما شهر هایی که بزودی به این DLC اضافه خواهد شد شامل هزینه ای برای شما خواهد بود .

 

این DLC شامل جاده های کوهستانی ، دریایی ، صحرایی و خشک خشن میباشد که تیم ما در حال کار سخت برای زودتر به اتمام رساندن این DLC میباشد .

 

 

 

اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود انتظار میرود این ویژگی جدید یورو تراک ۲ تا پایان سال جاری برای عموم منتشر شود  .

ما امیدوارم تلاشمان در راستای بهتر شدن این DLC به ثمر نشسته و شما رانندگان راضی باشد . ایتالیا زیبا | Bella Italia

 

 


 

» معرفی این DLC در استیم : 

 

 


 

جمع آوری شده توسط : www.GameMods.ir

کانال تلگرام ما : @GameMods

نوشته خبر : ایتالیا زیبا عنوان DLC جدید بازی Euro Truck Simulator 2 اولین بار در SimulatorGames Mod | گیم مدز پدیدار شد.

درباره alfa

حتما ببینید

دانلود Corel PaintShop Pro 2018.20.1.0.15 – نرم افزار ویرایش و روتوش حرفه ای عکس

Corel PaintShop Pro یک نرم افزار قدرتمند در عین حال ساده برای ویرایش تصاویر، ساخت افکت های زیبا و حرفه ای و روتوش سریع عکس ها می باشد. با استفاده از امکانات خلاقانه این نرم افزار می توانید تصاویر منحصر به فردی را خلق کنید و تنها با یک کلیک به صورت آنلاین با دیگران […]

نوشته دانلود Corel PaintShop Pro 2018.20.1.0.15 – نرم افزار ویرایش و روتوش حرفه ای عکس اولین بار در خدمات بازاریابی سئو سایت تبلیغات افزایش فروش و درامد پدیدار شد.