خانه / آخرین خبرها / خانه والیبال گیلان احداث می شود/سال های آینده در لیگ برتر حاضر خواهیم شد

خانه والیبال گیلان احداث می شود/سال های آینده در لیگ برتر حاضر خواهیم شد

گیل نگاه:  محسن خاکزاد در نشست خبری با اصحاب رسانه گیلان اظهار کرد: هیات والیبال استان گیلان آمادگی برگزاری جام والیبال اصحاب رسانه را در سطح استان گیلان و کشور دارد.

به گزارش صبح رشت، رئیس هیات والیبال استان گیلان افزود: هیات والیبال استان گیلان این پتانسیل را دارد برای تمامی همکاران حوزه رسانه کارت عضویت فدراسیون والیبال صادر کند و اگر مدیران مسئول رسانه ها اعلام آمادگی کنند برای خبرنگاران کارت عضویت فدراسیون والیبال صادر می کنیم تا بتوانند از تسهیلات آن استفاده کنند.

خاکزاد از احداث خانه والیبال گیلان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در این راستا مذاکراتی را با استاندار گیلان و مدیرکل ورزش و جوانان گیلان انجام دادیم تا با استفاده از ظرفیت والیبال گیلان مکانی برای حضور خانواده ها فراهم کنیم تا محیطی با آرامش را تجربه کنند.

وی ساماندهی آموزش والیبال را یکی از برنامه های هیات والیبال گیلان عنوان کرد و گفت: آموزش والیبال از دو طریق آکادمی ها و کانون های والیبال گیلان انجام می شود.

رئیس هیات والیبال استان گیلان با بیان اینکه به زودی مراکز آموزشی که فاقد مجوز هیات والیبال گیلان هستند را اعلام می کنیم به خانواده ها توصیه کرد فرزندان خود را به جاهایی ببرند که مجوز هیات والیبال گیلان را دارد.

خاکزاد تاکید کرد: صرف اینکه کسی کارت مربی گری داشته باشد لزوما امکان آموزش والیبال را ندارد و آموزش والیبال از طریق آکادمی و کانون آموزش والیبال انجام می شود و در حال ساماندهی این موضوع هستیم.

وی اظهار داشت: جشن بزرگ والیبال استان گیلان در ماه های آینده برگزار می شود.

رئیس هیات والیبال استان گیلان شهرستان رودسر را قطب والیبال ساحلی کشور دانست و گفت: مسابقات کاپ آزاد والیبال ساحلی در شرق گیلان و رودسر برگزار می شود و با صحبت هایی که با اداره ورزش و جوانان رودسر انجام دادیم مقرر شد این مسابقات با مجوز هیات والیبال انجام شود تا خروجی لازم را داشته باشد.

خاکزاد خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم برای والیبال ساحلی سازمان جداگانه ای تشکیل دهیم تا از ظرفیت و پتانسیل گیلان برای افتخار آفرینی در المپیک و بازی های آسیایی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه حضور والیبال گیلان در لیگ برتر جزو برنامه های ما است گفت: امسال چون انتخابات هیات والیبال گیلان دیر برگزار شد این امر محقق نشد و حتما در سال های آینده لیگ برتر حضور خواهیم یافت.

رئیس هیات والیبال تاکید کرد: استان گیلان این پتانسیل را دارد یک تیم در لیگ برتر با محوریت بازیکنان بومی داشته باشد و سال های آینده در لیگ برتر حاضر خواهیم شد و فضای اسپانسری نیز وجود دارد.

خاکزاد با اشاره به اینکه در حال حاضر در لیگ برتر والیبال ساحلی حضور داریم گفت: متأسفانه دو بازیکن خوب والیبال ساحلی گیلان که جزو سه نفر اصلی رنکینگ ایران هستند در تیم والیبال ساحلی مازندران بازی می‌کنند و این برای ما مایه شرمساری است و یقین بدارید سال بعد این بازیکنان درتیم گیلان بازی خواهند کرد.

وی خاطرنشان کرد: گیلان ۸ هزار ورزشکار سازمان یافته در ورزش والیبال دارد و والیبال گیلان در رده بانوان نیز قدرتمند است و پتانسیل خوبی دارد.

معین حسن زاده،مدیر روابط عمومی هیات والیبال گیلان در این نشست اظهار کرد: با راه اندازی کمیته اطلاع رسانی هیات والیبال گیلان با ۲۵ رسانه به صورت مستقیم تعامل کردیم تا اخبار هیات والیبال گیلان را پوشش دهیم.

وی افزود: سرمربی تیم ملی امید والیبال گیلان می گوید در تیم والیبال امید گیلان بازیکنان برای کسب عنوان بهترین بازیکن با یکدیگر به رقابت شدید می پرداختند چون رسانه برای آنها حائز اهمیت بود که نام آنها در رسانه ها درج شود.

(۰)(۰)

نوشته خانه والیبال گیلان احداث می شود/سال های آینده در لیگ برتر حاضر خواهیم شد اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

درباره alfa

حتما ببینید

جزئیات و اطلاعات کامل آزمون استخدامی قوه قضائیه سال ۹۶ اعلام شد

گیل نگاه: معاونت منابع انسانی قوه قضائیه در اطلاعیه‌ای تاریخ و نحوه ثبت نام از داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون‌استخدام کارکنان اداری قوه قضاییه سال ۱۳۹۶را اعلام کرد. به گزارش میزان، در این اطلاعیه آمده است که ثبت نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: […]

نوشته جزئیات و اطلاعات کامل آزمون استخدامی قوه قضائیه سال ۹۶ اعلام شد اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.