خانه / آخرین خبرها / جوان‌ترین استاندار کشور در راه گیلان /ارتقا جایگاه نجفی در دولت

جوان‌ترین استاندار کشور در راه گیلان /ارتقا جایگاه نجفی در دولت

گیل نگاه/گروه سیاسی: بر اساس اخبار رسیده به گیل نگاه؛ استاندار آینده از جنوب ایران به گیلان می‌آید.

اخبار دریافتی از شانس بالای «مصطفی سالاری» استاندار فعلی بوشهر برای حضور در گیلان حکایت دارد.

سالاری در دولت یازدهم حسن روحانی به‌عنوان جوان‌ترین استاندار دولت که متولد ۱۳۵۵ است مشغول به کار بود.

این مدیر تحصیل‌کرده لیسانس رشته حقوق، فوق‌لیسانس حقوق عمومی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران (با کسب رتبه اول)، دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت اجرایی دانشگاه بوردو فرانسه است و هم‌اکنون در رشته حقوق در مقطع دکتری در دانشکده حقوق دانشگاه تهران دانشگاه تهران تحصیل می‌کند.

سالاری که سال ۱۳۸۱ جذب وزارت نفت شد تاکنون مسئولیت‌های متعددی در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مانند مدیر حقوقی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی را بر عهده داشت. و در دوره‌ای که استاندار بوشهر بود با حکم بیژن زنگنه وزیر نفت به‌عنوان عضو کارگروه تدوین الگوی جدید قراردادهای نفتی ایران هم مشغول فعالیت بود. سالاری پیش‌ازاین هم رئیس پژوهشکده حقوق و توسعه پایدار مؤسسه مطالعاتی بین‌المللی وزارت نفت را بر عهده داشت.

همچنین گفته می‌شود که محمدعلی نجفی استاندار فعلی گیلان هم با توجه به عملکرد مثبت  در مدت حضور در گیلان و جایگاه سیاسی‌اش در دولت به‌عنوان یکی از معاونان وزیر صنعت،معدن و تجارت و یا رئیس یکی از مراکز مهم اقتصادی کشور مشغول فعالیت می‌شود. قابل ذکر است که این تغییرات قطعی نیست.

(۰)(۰)

نوشته جوان‌ترین استاندار کشور در راه گیلان /ارتقا جایگاه نجفی در دولت اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

درباره alfa

حتما ببینید

توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند

گیل نگاه: رئیس پلیس راهور ناجا از توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند. به گزارش ایسنا، سردار مهری با اشاره به بازگشت مسافران تابستانی ضمن توصیه با رانندگان برای رعایت سرعت مطمئنه، گفت: ماموران پلیس دستور دارند با تخلفات حادثه ساز سرعت و سبقت غیرمجاز برخورد جدی داشته باشند و خودروها را […]

نوشته توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.