خانه / آخرین خبرها / جشن دانش آموختگی ۳۳ دانشجوی رشته دندانپزشکی برگزار شد

جشن دانش آموختگی ۳۳ دانشجوی رشته دندانپزشکی برگزار شد

گیل نگاه/لیلا پاکیزه: قبل از ظهر امروز جشن دانش آموختگی فارغ التحصیلان رشته دندانپزشکی در دانشکده دندانپزشکی واقع در سایت دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

رییس دانشکده دندانپزشکی گیلان در گفت و گو با گیل نگاه اذعان داشت: جشن امروز برای ۳۳ نفر از دانش آموختگان رشته دندانپزشکی ورودی سال ۹۰ برگزار می شود.

دکتر حمیدرضا ذاکر جعفری از برگزاری ۱۶ دوره جشن فارغ التحصیلی خبر داد و تصریح کرد: اولین دوره ورودی این دانشگاه سال ۷۵ بود و اکنون با گذشت ۲۱ دوره دانش اموختگی حدو ۷۰۰ نفر از این دانشکده فارغ التحصل شده اند.

وی در ادامه افزود: علاوه بر دانشجویان ورودی دانشکده. دندانپزشکی , دانشجویانی که از دیگر دانشکده ها و خارج از کشور فارغ التحصیل می شوند برای سپری کردن تحصیلات تکمیلی یک سال باید در این دانشکده دوره ببینند.

دکتر ذاکر جعفری از تحصیل ۳۵۰ دانشجو دردانشکده دندانپزشکی خبر داد و گفت: این دانشجویان زیر نظر ۸۰ نفر از اساتید و هیئت علمی تحصیل می کنند و امروز با لحاظ کردن سهمیه بومی از سوی سازمان سنجش ۵ نفر از فارغ التحصیلان به مدت ۵ سال متعهد می شوند که در این استان ارائه خدمت داشته باشند.

رئیس دانشکده دندانپزشکی گیلان با اشاره به ارائه خدمات دندانپزشکی با نرخ دولتی و با هزینه پایین توسط دانشکده دندانپزشکی گیلان یادآور شد: از روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته سرویس رایگان رفت و برگشت دانشکده دندانپزشکی برای ارائه خدمات از روبروی هتل پردیس آماده انتقال بیماران و مراجعین جهت استفاده از خدمات این دانشکده با تخفیف ویژه می باشد

(۰)(۰)

نوشته جشن دانش آموختگی ۳۳ دانشجوی رشته دندانپزشکی برگزار شد اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

درباره alfa

حتما ببینید

توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند

گیل نگاه: رئیس پلیس راهور ناجا از توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند. به گزارش ایسنا، سردار مهری با اشاره به بازگشت مسافران تابستانی ضمن توصیه با رانندگان برای رعایت سرعت مطمئنه، گفت: ماموران پلیس دستور دارند با تخلفات حادثه ساز سرعت و سبقت غیرمجاز برخورد جدی داشته باشند و خودروها را […]

نوشته توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.