خانه / سیاست / تشدید بازرسی از موسسات گردشگری فارس

تشدید بازرسی از موسسات گردشگری فارس

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری موج ما؛ به نقل از روابط عمومی اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس، موید محسن‌نژاد با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به سفرهای تابستانی گردشگران داخلی و خارجی به استان فارس و لزوم ارائه خدمات مطلوب، تیم‌های نظارت و ارزیابی، بازیدهای روزانه و مستمر خود از واحدهای گردشگری و با در نظر گرفتن تمامی نکات به ویژه رعایت اصول بهداشت، رعایت نرخ مصوب و مواردی که با سلامت و امنیت گردشگران و مسافران مرتبط است از اول تیرماه سال جاری تشدید کردند.

محسن نژاد ادامه داد: در همین راستا، بازرسان گردشگری اداره‌کل از ابتدای تیرماه تا نیمه مردادماه سال جاری جمعاً تعداد ۳۵۳ مورد بازدید از تأسیسات شامل هتل، هتل آپارتمان،‌ مهمانپذیر، واحدهای پذیرای بین راهی، سفره‌خانه‌های سنتی و دفاتر خدمات مسافرتی داشته‌اند.

بنابراین گزارش، بازدیدهای بعمل آمده به ۶ مورد تذکر، ۳۴ مورد رسیدگی به شکایات، ۱۱ اخطار، ۱ مورد تعلیق و ۱ مورد لغو مجوز دفاتر در تأسیسات منجر شده است.

منبع : خبر گزاری فارس

انتهای پیام./

درباره alfa

حتما ببینید

ارسال چوب سلفی اصحاب رسانه فارس به نماینده سلفی باز شیراز!

جمعی از اصحاب رسانه ای فارس در پی اقدام حقارت آمیز برخی نمایندگان مجلس خصوصاً آقای رجبی نماینده شیراز در سلفی گرفتن با موگرینی ،که فرهنگ شیراز و شیرازی ها را زیر سوال برد و لکه ننگی در تاریخ این شهر بافرهنگ برجای گذاشت ضمن درخواست استعفاء از رجبی، یک عدد"چوب سلفی" را به وی تقدیم کردند.