خانه / آخرین خبرها / تسریع در پرداخت مطالبات بیمارستان های بخش خصوصی گیلان از سازمان های بیمه گر

تسریع در پرداخت مطالبات بیمارستان های بخش خصوصی گیلان از سازمان های بیمه گر

گیل نگاه: نشست بررسی پرداخت مطالبات بیمارستان های بخش خصوصی از سازمان های بیمه گر تامین اجتماعی و بیمه سلامت عصر امروز با حضور استاندار گیلان برگزارشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان  دکتر محمد علی نجفی در این نشست که با حضور روسای بیمارستان های خصوصی در دفتر وی برگزار شد با اشاره به خدمات رسانی و نقش بیمارستانها ی بخش خصوصی در تامین سلامت بخش قابل توجهی از مردم  اظهار داشت : در بازدیدهایی که از برخی بیمارستان های خصوصی داشتم علاقمندی و جدیت آنان را شاهد بودم.

وی با مثبت ارزیابی کردن اقدامات خوب صورت گرفته در بیمارستان های دولتی،  حمایت از کارآفرینی و تولید را از اولویت های مهم استان برشمرد و افزود : تلاشگران در بیمارستان های خصوصی ضمن داشتن مدارج بالای علمی  ، ضمن اینکه روحیه کارآفرینی و تولید را پیشه راه خود کرده و اقدامات ارزنده ای را در بخش بهداشت و درمان جامعه  داشته اند .

دکتر نجفی در این نشست ضمن تماس تلفنی با  دکتر سید تقی نوربخش رییس سازمان تامین اجتماعی کشور و دکتر نمکی معاون توسعه اموراجتماعی و عمومی سازمان برنامه و بودجه کشور خواستار پرداخت هر چه سریعتر مطالبات بیمارستان های بخش خصوصی گیلان از سازمان های بیمه گر تامین اجتماعی و بیمه سلامت شد .

(۰)(۰)

نوشته تسریع در پرداخت مطالبات بیمارستان های بخش خصوصی گیلان از سازمان های بیمه گر اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.

درباره alfa

حتما ببینید

توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند

گیل نگاه: رئیس پلیس راهور ناجا از توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند. به گزارش ایسنا، سردار مهری با اشاره به بازگشت مسافران تابستانی ضمن توصیه با رانندگان برای رعایت سرعت مطمئنه، گفت: ماموران پلیس دستور دارند با تخلفات حادثه ساز سرعت و سبقت غیرمجاز برخورد جدی داشته باشند و خودروها را […]

نوشته توقیف ۷۲ ساعته خودروی رانندگانی که دو تخلف همزمان انجام دهند اولین بار در پایگاه خبری گیل نگاه پدیدار شد.